Dźwiękowy System Ostrzegawczy AMBIENT: MULTIVES, miniVES, NETIO

Dźwiękowy System Ostrzegawczy AMBIENT: MULTIVES, miniVES, NETIO


MULTIVES

SKALOWALNY CYFROWY SYSTEM DSO/PA. System DSO MULTIVES oparty jest o technologię światłowodowego przesyłania cyfrowych komunikatów alarmowych, komercyjnych jak również muzyki. Głównym zadaniem systemu jest współpraca z systemami wykrywania pożaru i automatyczne rozsyłanie komunikatów o zagrożeniu w budynkach. Wszystkie funkcje systemu zostały zaprojektowane zgodnie z normą EN 54-16, obowiązkowym standardem w Unii Europejskiej od 31 marca 2011 oraz Rozporządzeniem MSWiA z dnia 27 kwietnia 2010. Na system DSO MULTIVES składają się jednostki kontroli, wielokanałowe wzmacniacze mocy, jednostka zarządzania zasilaniem, mikrofon strażaka oraz mikrofony strefowe wraz z dedykowanymi 20-przyciskowymi rozszerzeniami.

Dżwiękowy System Ostrzegawczy DSO Ambient

miniVES

Zintegrowany mini DSO typu Plug&Play. System został zaprojektowany z myślą o małych i średniej wielkości budynkach, dla których wymagany jest montaż certyfikowanego systemu DSO lub systemu nagłośnienia PA. Centrala dźwiękowego systemu ostrzegaw­czego miniVES jest wyposażona w dwa niezależne wzmacniacze klasy D o mocy 160 W lub 320 W, które dystrybuują sygnały 100V do 4 lub 8 linii głośnikowych, w zależności od typu. System jednocześnie zapewnia funkcjonalność wzmacniacza rezerwowego dla komunikatu ewakuacyjnego.

NETIO

NETIO (Sieciowy Wzmacniacz Mocy) to wysokiej klasy wzmacniacz dla lini 100 V, który oferuje funkcjonalność cyfrowej sieci audio. NETIO może odbierać audio z innych urządzeń NETIO za pośrednictwem standardowej sieci TCP/IP lub lokalnie za pośrednictwem analogowych wejść audio. NETIO to dużej mocy, dwukanałowy (400W), energooszczędny wzmacniaczy klasy D oferujący szereg zaawansowanych funkcji przetwarzania audo, takich jak eliminator sprzężeń, limiter audio, opóźnienie linii do 30000 ms, 8 parametryczny korektor na wyjściach. Intuicyjne i łatwe oprogramowanie konfiguracyjne sprawia, że uruchomienie autonomicznego systemu NETIO lub systemu sieciowego jest proste i szybkie. Kompaktowy uniwersalny wzmacniacz mocy typu Plug & Play

Wykonujemy połączenia światłowodowe MIKROFONU STRAŻAKA ABT-DFMS wraz ze spawaniem światłowodów.

Wykonujemy pomiary zrozumiałości mowy STI systemów DSOhttps://ambientsystem.eu/pl/

Wykonujemy:

Montaż
instalacja

programowanie
uruchomienie