Certyfikat usług przeciwpożarowych SITP Sp. z o.o. Certyfikat jakości usług przeciwpożarowych SITP Sp. z o.o.
Certyfikat ośrodka certyfikatcji usług przeciwpożarowych SITP Sp. z o.o.
Certyfikaty jakości usług w zakresie: konserwacji stałych urządzeń gaśniczych, według programu certyfikacji usług SITP PCU-02. Więcej na stronie O firmie

legalizacja_konserwacja_przeglad_naprawa gasnic
W celu zabezpieczenia obiektu, budynku lub terenu przed powstaniem i rozprzestrzenianiem się pożaru należy wyposażyć go w odpowiedni podręczny sprzęt gaśniczy, czyli najczęściej w gaśnice i agregaty gaśnicze.
Sprzęt ten powinien być dobrej jakości i dostosowany do rodzaju obiektu oraz znajdujących się w nim materiałów i wyposażenia. Ponadto, aby zapewnić sprawność podręcznego sprzętu gaśniczego należy dokonywać okresowych przeglądów, napraw oraz regeneracji.

Gwarantujemy wysoki poziom oraz profesjonalizm usług w zakresie legalizacji, przeglądów, konserwacji i napraw podręcznego sprzętu gaśniczego.

Wystarczy zadzwonić - nasi pracownicy przyjadą do Państwa i pomogą w doborze sprzętu gaśniczego, jego rozmieszczeniu oraz fachowo ocenią jego stan techniczny.


Gaśnice - Przegląd, naprawa, konserwacja, legaliazacja, napełnianie

Hydranty - Przegląd, próby ciśnienia, próby wydajności, legaliazacja


Kompleksowe oznakowanie obiektów


Bezpieczeństwo osób przebywających w obiektach i budynkach jest uzależnione od sprawnej i szybkiej ewakuacji w razie zagrożenia oraz szybkiego alarmowania służb ratowniczych.
U nas zaopatrzycie się Państwo we wszystkie niezbędne znaki ewakuacyjne zapewniające wizualną informację o przebiegu wyznaczonej drogi ewakuacyjnej zarówno przy świetle dziennym, świetle sztucznym, jak również przy braku oświetlenia (po nagłym usunięciu źródła światła) . Należy także pamiętać o umieszczeniu w widocznych miejscach wykazu telefonów alarmowych oraz instrukcji postępowania na wypadek powstania pożaru lub innego miejscowego zagrożenia.

Nasi pracownicy pomogą Państwu prawidłowo je rozmieścić.

Nasza firma proponuje Państwu szeroką ofertę profesjonalnego sprzętu pożarniczego.
Asortyment obejmuje:
  • Podręczny sprzęt gaśniczy: hydranty, szafki na gaśnice

  • Armatura przeciwpożarowa

  • Znaki ewakuacyjne, instrukcje ppoż i BHP

  • Apteczki


Realizujemy dostawy pod oczekiwania Klienta. Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych odbiorców oferujemy art. renomowanych producentów. Sprowadzimy również każdy inny towar na indywidualne zamówienie.

Zapewniamy kompleksową, miłą, fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny.